w magazynie

Karta Pamiątkowa ToByłRok 1973

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1973, starannie wyselekcjonowane i zebrane na dekoracyjnym kartonie w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m² to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny!

Rok 1973. Prawie pięćdziesiąt lat temu świętowano 500-lecie urodzin polskiego astronoma Mikołaja Kopernika, a samolot IŁ-62 po raz pierwszy pokonał trasę z Warszawy do Nowego Jorku. Rok 1973 wyjątkowo obfitował w premiery kultowych filmów: „Wejście smoka” z supergwiazdą Brucem Lee, „Kojak” – a w tej roli Telly Savalas, oraz nowe przygody James’a Bonda, gdzie w rolę agenta 007 po raz pierwszy wcielił się Roger Moore, przez wielu uznawany za najlepszego w historii. Na rodzimym podwórku podobnie atrakcyjnie, bo to właśnie w 1973 roku po raz pierwszy zobaczyliśmy „Czarne chmury”, „Stawiam na Tolka Banana” czy genialną komedię Barei „Poszukiwany, poszukiwana”. To wtedy też po raz pierwszy socjalistyczna władza wprowadziła pierwszą „wolną sobotę” oraz rozpoczęłą produkcję Fiata 126p, który na masową skalę miał zmienić obraz polskiego społeczeństwa na wsi i w mieście. No i ten pamiętny mecz na Wembley, który był wprawdzie „tylko” remisem, ale dał Polakom awans na Mistrzostwa Świata w RFN, gdzie polska reprezentacja zdobyła brąz. Ech, to był po prostu dobry rok!

Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1973 – spraw przyjemność Mamie, Tacie, Siostrze, Bratu, Mężowi lub Żonie. Podaruj
im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór
starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1973. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie
schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1973. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.

Jeśli wolisz złożyć Zamówienie mailem, lub masz jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami drogą elektroniczną na adres kontakt@tobylrok.pl.  Nie czekaj, zamów Kartę TO BYŁ ROK 1973 jeszcze dzisiaj i spraw radość bliskim! Bo to był także ich rok!

0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany