w magazynie

Karta Pamiątkowa ToByłRok 1993

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1993, starannie wyselekcjonowane i zebrane na dekoracyjnym kartonie w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m² to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla prawie-trzydziestolatka!

Rok 1993. Europa ciągle podlega rewolucyjnym zmianom: powstaje oficjalnie Unia Europejska, mająca jednoczyć państwa starego kontynentu wokół wspólnych wartości oraz interesów gospodarczych (choć może kolejność była odwrotna?). Niektóre państwa nie idą jednak za przykładem zjednoczonych rok temu Niemiec i zamiast się łączyć, wolą się dzielić, jak choćby Czechy i Słowacja. W Polsce prawdziwą nowością jest nowo wdrożony podatek VAT, o którym nikt wcześniej nie miał bladego pojęcia. Na szczęście, oprócz polityczno-gospodarczych przeobrażeń dość ciężkiego kalibru, „macherzy” od dziesiątej muzy zadbali o naszą rozrywkę przed szklanym ekranem: to z tego roku pochodzi „Z Archiwum X”, „Park Jurajski” oraz „Strażnik Teksasu” (Chuck Norris nie mógł wtedy podejrzewać, że stanie się wkrótce bohaterem memów o sobie samym). To także w 1993 roku Spielberg zaprezentował swoje oscarowe arcydzieło: „Listę Schindlera”. A w Polsce po raz pierwszy zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, z powodzeniem grająca po dziś dzień.

Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1993 – spraw przyjemność Córce lub Synowi, Bratu, Siostrze, Mężowi lub Żonie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie  wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1993. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1993. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.

Jeśli wolisz złożyć zamówienie mailem, lub masz jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami drogą elektroniczną na adres kontakt@tobylrok.pl.  Nie czekaj, zamów Kartę TO BYŁ ROK 1993 jeszcze dzisiaj i spraw radość bliskim! Bo to był także ich rok!

0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany