w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1932

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1932, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1932!

Rok 1932. Do wojny już niedaleko, ale świat jeszcze o tym nie wie… W Polsce opatentowano polski pistolet Vis, o którym warszawska młodzież będzie śpiewać piosenki podczas powstania warszawskiego, Adolf Hitler otrzymał niemieckie obywatelstwo a NSDAP wygrała przedterminowe wybory parlamentarne w Niemczech. Janusz Kusociński bije rekord za rekordem w biegach, a polscy piloci Żwirko i Wigura zwyciężają w Międzynarodowych Zawodach Samolotów Turystycznych by niebawem ponieść śmierć w wypadku.  To właśnie w tym roku polscy matematycy złamali szyfr Enigmy – niemieckiej maszyny kodującej. No i zmora najmłodszych: reformą szkolnictwa wprowadzono obowiązek szkolny na szczeblu
szkoły powszechnej, czyli dzisiejszej podstawowej… 

Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1932 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1932. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1930. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.

Nie czekaj, zamów Kartę TO BYŁ ROK 1932 jeszcze dzisiaj i spraw radość bliskim! To był także ich rok!

UWAGA!
Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 

0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-320 Kategorie: ,

Opis

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany