w magazynie

Karta Pamiątkowa ToByłRok 1983

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1983, starannie wyselekcjonowane i zebrane na dekoracyjnym kartonie w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m² to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla czterdziestolatka!

Rok 1983. Czterdzieści lat temu… Rok przełomów i przenikania się starego z nowym. Rok wzruszeń. Lech Wałęsa został uhonorowany pokojową Nagrodą Nobla, a papież Jan Paweł II odwiedza w więzieniu swojego zamachowca. Austriak Arnold Schwarzenegger otrzymał amerykańskie obywatelstwo, a sami Amerykanie mogli od tego właśnie roku kupić w sklepach pierwszy telefon komórkowy marki Motorola. W Polsce to koniec produkcji Syreny, ale świat poznaje nową odsłonę Fiata – Uno. Michael Jackson tańczy swój pierwszy moonwalk, debiutuje Madonna… Kto nie chciałby wrócić do świata z roku 1983?

Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1983 – spraw przyjemność Mężowi lub Żonie, Bratu lub Siostrze. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia!
Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! 
Awers Karty zawiera zbiór starannie  wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1983. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1983. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.

Jeśli wolisz złożyć zamówienie mailem, lub masz jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami drogą elektroniczną na adres kontakt@tobylrok.pl 

Nie czekaj, zamów Kartę TO BYŁ ROK 1983 jeszcze dzisiaj i spraw radość bliskim! Bo to był także ich rok!

0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: Brak danych Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany