Każdemu zależy na docenieniu seniorów, ich doświadczenia i wkładu w życie rodziny. W ważnych momentach chcemy im wręczyć wyjątkowe podarki i wtedy pojawia się dylemat – co kupić dziadkowi na 70 urodziny? Naszą propozycją są wyjątkowe Karty TO BYŁ ROK, które przywołają piękne wspomnienia. Te wspaniałe przedmioty zawierają mnóstwo unikatowych zdjęć, a także najważniejsze fakty historyczne. Ogromną zaletę stanowi również możliwość ich personalizacji. 

Co kupić dziadkowi?

Wszyscy znają magię opowieści dziadka lub babci. Starsze osoby uwielbią dzielić się swoimi wspomnieniami z wnukami i dziećmi. Dlatego idealny prezent dla 70-latka, czyli dojrzałego mężczyzny powinien przywoływać nostalgiczne chwile. Oferowane produkty oddziałują na emocje, więc niewątpliwie poruszą obdarowanych. Ponadto staną się punktem wyjścia do wielu fascynujących rozmów. Dla seniorów powroty do czasów młodości są wreszcie bardzo cenne. Jeśli chcesz sprawić ogromną radość jubilatowi, wybierz nasze wyjątkowe przedmioty.

Ciekawy prezent dla 70-latka

Odpowiedzią na pytanie, co kupić dziadkowi na 70 urodziny, są Karty TO BYŁ ROK. To niezwykłe produkty, które zaskoczą obdarowanego i będą swoistą podróżą w czasie. Dla ludzi we wskazanym wieku najlepsze będą wydania dotyczące 1951 roku oraz lat następnych. Są to już nieco odległe daty, ale pełne interesujących momentów historycznych, które przytoczono na awersie, natomiast rewers zawiera kalendarz danego roku. Ta dekada to czas odbudowy Polski, okres wojny w Korei, a także moment przyjścia na świat wielu gwiazd muzyki i filmu. 

Personalizowany podarek dla seniora

Warto podkreślić, że każda karta to personalizowany prezent na 70 urodziny. Przy zamówieniu można dodać ważne wydarzenie z życia jubilata lub jego rodziny, które zostanie umieszczone na podarku. Taki element jest dodatkowym smaczkiem i sprawi, że przedmiot zyska szczególne miejsce w pamięci obdarowanego mężczyzny. Wybierz doskonały produkt, który wyrazi Twoje uczucia, a także będzie czymś unikalnym. Zachęcamy do składania zamówień!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Karta 70 Urodziny NEW DESIGN Czym żył świat w roku 1954?

  59,00 69,00 
  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1954, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1954.                                                                                                                  
  • Rok 1954  To był zdecydowanie dobry rok! Ukazał się debiutancki singiel Elvisa Presleya That’s All Right a w Mount Vernon w stanie Nowy Jork urodził się Denzel Washington, lubiany amerykański aktor. W Polsce urodził się wtedy Aleksander Kwaśniewski, w Wielkiej Brytanii opublikowano pierwszy tom powieści J.R.R. Tolkiena Władca Pierścieni, Japonia pokazała światu arcydzieło swojej kinematografii pt. “Godzilla”,  w USA zniesiono segregację rasową w szkołach a w Polsce można było obserwować całkowite zaćmienie Słońca! No i to właśnie wtedy przedsiębiorstwo Texas Instruments zaprezentowało pierwsze kieszonkowe radio tranzystorowe – rewolucja młodzieżowa zbliżała się wielkimi krokami! 
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1954 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1954. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1954. 
  Wybierz kartę This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Karta Pamiątkowa na 70 urodziny TO BYŁ ROK

  Karta na 70 Urodziny ToByłRok 1954

  49,00 59,00 
  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1954, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1954.                                                                                                                  
  • Rok 1954. To był zdecydowanie dobry rok! Ukazał się debiutancki singiel Elvisa Presleya That’s All Right a w Mount Vernon w stanie Nowy Jork urodził się Denzel Washington, lubiany amerykański aktor. W Polsce urodził się wtedy Aleksander Kwaśniewski, jako jedyny do tej pory dwukritny prezydent kraju. W Wielkiej Brytanii opublikowano pierwszy tom powieści J.R.R. Tolkiena Władca Pierścieni, Japonia pokazała światu arcydzieło swojej kinematografii pt. “Godzilla”,  w USA zniesiono segregację rasową w szkołach a w Polsce można było obserwować całkowite zaćmienie Słońca! No i to właśnie wtedy przedsiębiorstwo Texas Instruments zaprezentowało pierwsze kieszonkowe radio tranzystorowe – rewolucja młodzieżowa zbliżała się wielkimi krokami! 
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1954 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1954. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1954. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
  Wybierz kartę This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Karta na Urodziny ToByłRok 1953

  49,00 59,00 
  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1953, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1953.                                                                                                                  
  • Rok 1953. To już 70 lat temu! Ależ to był rok, ileż się wtedy na świecie działo! Świat powoli dźwiga się z katastrofy jaką była II Wojna Światowa, a najczarniejsze lata komunizmu właśnie nadchodzą. Przy tym idzie postęp i nowe technologie: TVP rozpoczyna regularną emisję krótkich programów w każdy piątek, na tron wstępuje królowa Elżbieta (to zresztą też pierwsza koronacja transmitowana przez telewizję!) a w ZSRR umiera dyktator i zbrodniarz Józef Stalin, odpowiedzialny za śmierć milionów ludzi. To też właśnie w tymże roku po raz pierwszy został zdobyty najwyższy szczyt Ziemi – Mount Everest, a dokonują tego Edmund Hillary wraz z Szerpą Tenzingiem Norgayem. No i to właśnie w roku 1953 ukazał się, hmmm…. pierwszy numer “Playboya” 😉 
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1953 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1953. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1953. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.              
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
  Wybierz kartę This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page