w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1973

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1973, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1973.                                                                                                                   
  • Rok 1973. Pięćdziesiąt lat temu świętowano 500-lecie urodzin polskiego astronoma Mikołaja Kopernika, a samolot IŁ-62 po raz pierwszy pokonał trasę z Warszawy do Nowego Jorku. Rok 1973 wyjątkowo obfitował w premiery kultowych filmów: “Wejście smoka” z supergwiazdą Brucem Lee, “Kojak” – a w tej roli Telly Savalas, oraz nowe przygody James’a Bonda, gdzie w rolę agenta 007 po raz pierwszy wcielił się Roger Moore, przez wielu uznawany za najlepszego w historii. Na rodzimym podwórku podobnie atrakcyjnie, bo to właśnie w 1973 roku po raz pierwszy zobaczyliśmy “Czarne chmury”, “Stawiam na Tolka Banana” czy genialną komedię Barei “Poszukiwany, poszukiwana”. To wtedy też po raz pierwszy socjalistyczna władza wprowadziła pierwszą “wolną sobotę” oraz rozpoczęła produkcję Fiata 126p, który na masową skalę miał zmienić obraz polskiego społeczeństwa na wsi i w mieście. No i ten pamiętny mecz na Wembley, który był wprawdzie “tylko” remisem, ale dał Polakom awans na Mistrzostwa Świata w RFN, gdzie polska reprezentacja zdobyła brąz. Ech, to był po prostu dobry rok!                                                                                                                                                   
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1973 – spraw przyjemność Tacie lub Mamie, Mężowi lub Żonie, Siostrze czy Bratu. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1973. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1973.  O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.                                                                                                                                                                 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit!
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-730 Kategorie: , ,

Opis

 

Elegancki karton kredowy w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany