Karta TO BYŁ ROK

O nas

Nasza misja: zabrać Cię w sentymentalną podróż w przeszłość! Podaruj bliskim ich rok!

TO BYŁ ROK narodził się … z nostalgii. Z nostalgii, tęsknoty i ze świadomości przemijania a także z naturalnej chęci zatrzymania w pamięci wydarzeń, które wprawdzie miały miejsce dawno przed laty, ale które nierozerwalnie wiążą się z naszym życiem lub życiem naszych bliskich. 

Czy wiesz… ?

Czy wiesz, czym żył świat w roku Twojego urodzenia lub urodzenia Twoich Bliskich?

Czy wiesz, czym żył świat w roku urodzenia Twoich Dzieci, Rodziców lub Twojego Partnera?
 Co działo się na świecie, gdy poznałeś swoją miłość, wypowiadałeś TAK na ślubnym kobiercu, zdawałeś maturę albo podejmowałeś ważną życiową decyzję?
 Jakie wydarzenie nie schodziło z pierwszych stron gazet?
 Na co zwrócone były oczy całego świata i na jakiej szerokości geograficznej rozgrywała się historia przez duże H?
 Czyja gwiazda dopiero wschodziła, a czyja gasła?
 Co w danym roku wydarzyło się po raz pierwszy?
Karty historii każdego roku pełne są opisów wojen i terroru, ale też podniosłych chwil, niepodległościowych zrywów, przełomowych odkryć i rekordów sportowych.

A jaki był Twój rok?

Bez względu na wszystko, to był także Twój Rok! Rok, w którym przyszedłeś na świat. Pozwól sobie na nostalgiczną podróż w przeszłość. Najważniejsze wydarzenia polityczne, sportowe, kulturalne, społeczne i naukowe z danego roku, teraz zebrane w jednym miejscu specjalnie dla Ciebie.

To pomysłowy i idealny prezent na urodziny, na roczek i na 18-tkę, na dzień ojca i dzień mamy, dla niej i dla niego, dla dziewczyny i dla chłopaka, koleżanki i kolegi, dla szefa i nauczyciela, prezent na 30-te, 40-te, 50-te czy na 60-te urodziny, bo każda okazja jest dobra, by obdarować kogoś tak wyjątkowym prezentem!

To Był Rok. To był także Twój Rok!

Gwarantujemy

Szybkość

Szybko dostawa i realizacja

Płatność

Bezpieczne płatności

Pomoc

Doradzimy, i pomożemy