w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1960

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1960 starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1960.                                                                                                                  
  • Rok 1960. Kończy się kolonialny sen Francji, Wielkiej Brytanii i Belgii, bo to rok uznawany oficjalnie za Rok Afryki – aż 17 państw uzyskuje niepodległość. Sprawiedliwości także dzieje się zadość, kiedy izraelski Mosad brawurowo porywa nazistowskiego zbrodniarza wojennego Adolfa Eichmanna w Argentynie i wywozi do Izraela. Bez dwóch zdań to także rok muzyki: działający od 1957 roku w Liverpoolu zespół muzyczny przybiera nazwę The Beatles a na amerykańskie listy przebojów wdziera się utwór Chubby’ego Checkera “The Twist”; odtąd cały świat wariuje na punkcie nowego tańca. W kinematografii podczas 32. ceremonii wręczenia Oscarów “Ben-Hur” deklasuje rywali i zdobywa aż 11 statuetek. Polscy filmowcy również przenieśli nas w przeszłość oferując “Krzyżaków”, na których miały wychować się całe przyszłe pokolenia.. 
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1960 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1960. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1960. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-600 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany