w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1961

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1961, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1961.                                                                                                                   
  • Rok 1961. Ach, co to był za rok! Rok światowych niepokojów i przełomów: w Ameryce John F. Kennedy zostaje 35-tym prezydentem USA, w Niemczech rozpoczyna się budowa muru berlińskiego, a Jurij Gagarin jako pierwszy człowiek okrąża ziemię na pokładzie swojego statku “Wostok”, irytując Stany Zjednoczone, które w rewanżu obiecują wysłanie do końca dekady pierwszego człowieka na Księżyc. Na dodatek na Kubie na długie lata rządy przejmuje Fidel Castro i ogłasza budowanie tam komunizmu. W Polsce program telewizyjny emitowany jest po raz pierwszy przez cały tydzień, a w Sopocie odbywa się I Międzynarodowy Festiwal Piosenki.  I to właśnie wtedy, w 1961 roku, urodził się 30-to milionowy obywatel Polski: kto wie, czy nie był nim właśnie ktoś Ci bliski? 
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1961 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1961. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1961. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-610 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany