w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1962

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1962, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1962.                                                                                                                  
  • Rok 1962. Wbrew cyferce “dwa” w nazwie roku, wiele rzeczy odbywało się w nim po raz pierwszy. Telewizja Polska pokazała pierwszą dobranockę dla dzieci (kto dziś pamięta “Jacka i Agatkę”?), a na świecie zadebiutował pierwszy film o przygodach brytyjskiego agenta 007 “Doktor No”, w którego rolę wcielił się Sean Connery, przez wielu uważanych za najlepsze uosobienie Jamesa Bonda. My nad Wisłą też mieliśmy swój film przygodowy z elementami sensacji, czyli premierę filmu “O dwóch takich, co ukradli księżyc”, w którym w rolę Jacka i Placka wcielili się bracia Kaczyńscy. W roku 1962 świat ujrzał pierwszy singiel grupy The Beatles “Love Me Do” (październik) a w magazynie muzycznym “Jazz News” Brian Jones zamieszcza ogłoszenie o naborze muzyków do nowo powstającego zespołu, który wkrótce zawojuje świat pod nazwą The Rolling Stones. To rok przemian w kościele: inauguruje obrady zwołany przez papieża Jana XXIII Sobór Watykański II, a na Kubie rozpoczyna się kryzys, przez który cały świat stanął znowu na progu nowej wojny światowej. Niebezpieczeństwo przeszło o włos…
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1962 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1962. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1962. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-620 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany