U nas kupisz ciekawy prezent na 50 urodziny. Ta wyjątkowa rocznica może być uczczona pięknym podarkiem, który zachwyci dojrzałego mężczyznę. Doskonałą propozycją są Karty TO BYŁ ROK przenoszące każdego w przeszłość. Dzięki nim można wrócić wspomnieniami do czasów młodości. Każdy egzemplarz jest pięknie wydany, a ponadto można go personalizować przez dodanie wydarzenia ważnego dla jubilata i jego rodziny. Warto zapoznać się z naszą ofertą! 

Doskonały prezent dla taty na 50 urodziny

Nie zawsze łatwo jest znaleźć pomysł na prezent dla taty na 50 urodziny. Na szczęście proponujemy piękne produkty, które przypadną go gustu doświadczonym Panom, ale również Paniom. Osoby w tym wieku bardzo cenią możliwość przypomnienia sobie lat minionych i podzielenia się własnymi historiami np. z dziećmi. Nasze karty staną się przyczynkiem do wielu wspaniałych rozmów i na pewno poruszą emocje obdarowanych. Pokażą, że zależało Ci na wyjątkowym podarku, który podkreśli wyjątkowość chwili. Ucieszy on tatę, wujka czy barta. 

Wybierz personalizowany prezent

Przedmioty z serii TO BYŁ ROK to znakomity personalizowany prezent na 50 urodziny. Są one wspaniale wykonane z trwałego, dekoracyjnego kartonu. Awers przypomina najważniejsze daty historyczne, a rewers jest kalendarzem. Dla osób świętujących wspomniane urodziny najlepsze będą wydania traktujące o 1971 roku i latach późniejszych. W Polsce to okres szybkiego rozwoju, a potem kryzysu. Wielkie sukcesy odnosili nasi sportowcy. Natomiast relacje między mocarstwami wkroczyły w nowy etap. Wyjątkowym elementem każdego egzemplarza jest możliwość personalizacji. Umieszczamy na produkcie wydarzenia, które są istotne dla jubilata.

Ciekawe prezenty na urodziny

Taki upominek zostanie doceniony przez wszystkich. Jest to bowiem ciekawy prezent na 50 urodziny. Nawiązuje do życia obdarowanego, umożliwiając podróż w czasie. To wspaniała pamiątka, która rozbawi i wzruszy. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, bo jesteśmy pewni, że warto zamówić nasze Karty TO BYŁ ROK! 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2