w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1975

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1975, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1975.                                                                                                                   
  • Rok 1975. Działo się wtedy na świecie, oj działo! Rok przełomów i nowych początków. W USA powstała korporacja Microsoft, bez której dziś trudno sobie wyobrazić pracę, oraz po raz pierwszy pokazano w telewizji teleturniej “Koło Fortuny”. W Europie ABBA wydała swój pierwszy album; wychodzą także albumy innych grup, które na stałe miały zmienić muzykę rockową: Pink Floyd oraz Queen. W Japonii dzieci po raz pierwszy miały okazję zobaczyć film o przygodach “Pszczółki Mai”. A w Polsce? W Polsce wyemitowano w radiu tysięczny odcinek słuchowiska “Matysiakowie”, a telewizja pokazała pierwszy odcinek kultowego serialu “Czterdziestolatek”, z niezapomnianą rolą Andrzeja Kopiczyńskiego. Być może do dziś przechowujesz gdzieś stare PRL-owskie banknoty, a wśród nich zieloną 50-złotówkę z Karolem Świerczewskim; to właśnie ów banknot w 1975 ujrzał światło dzienne. W tym roku także dokonano nowego podziału administracyjnego kraju na 49 województw, który przetrwał aż do roku 1999. Rok 1975 – rok przełomów i nowych początków.              
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1975 – spraw przyjemność Tacie lub Mamie, Mężowi lub Żonie, Siostrze czy Bratu. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1975. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1975.  O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.                                                                                                                                                                 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-750 Kategorie: , ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany