w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1967

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1967, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1967.                                                                                                                  
  • Rok 1967. Nadchodzą hippisi, stary świat trzeszczy w posadach i wybuchnie dokładnie za rok, kiedy przez stolice największych krajów przetoczą się fale demonstracji młodzieży. Dla młodzieży gra The Rolling Stones, i to w warszawskiej Sali Kongresowej, dokąd legendarna grupa przyjechała na swój pierwszy koncert w naszym kraju, natomiast The Doors z utworem “Light My Fire” docierają na pierwsze miejsce listy Billboard Hot 100. Toczy się krwawa wojna w Wietnamie, a Izrael odpiera atak krajów arabskich na swoje terytorium w tzw. wojnie 6-dniowej i sam dokonuje podbojów ziem najeźdźców. Szwecja wprowadza ruch prawostronny zamiast dotychczasowego lewostronnego, a w Londynie uruchomiono pierwszy na świecie bankomat. Polskim dzieciom pokazano natomiast po raz pierwszy animowany serial czechosłowacki o przygodach “Rozbójnika Rumcajsa”. Pamiętacie? 
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1967 – spraw przyjemność Tacie lub Mamie, Mężowi lub Żonie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1967. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1967. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-670 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany