w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1966

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1966, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1966.                                                                                                                  
  • Rok 1966. Rok dumy i chwały: tysiąc lat temu pierwszy oficjalny władca Polski, Mieszko I, przyjął chrzest. W całym kraju, głównie w kościołach, trwały uroczyste obchody i celebrowanie tego wydarzenia, co nie mogło podobać się komunistycznej władzy. W tym właśnie roku odbyła się premiera filmu “Faraon” wg powieści Bolesława Prusa z Jerzym Zelnikiem w roli głównej, ale prawdziwą perełką polskiej kinematografii miał się okazać serial “Czterej pancerni i pies”. Od tej pory każdy chłopiec na podwórku chciał być Jankiem, granym przez Janusza Gajosa, a pierwszym ideałem kobiecego piękna dla małoletniej, męskiej części odbiorców na długo pozostawała Marusia, grana przez Polę Raksę. Grupa Czerwone Gitary wydała swój pierwszy album “To właśnie my”. Pozostając w kręgach muzycznych, John Lennon uznał, że grupa The Beatles jest popularniejsza od Chrystusa (już wtedy nadużywał środków odurzających), choć sama grupa właśnie w tym roku zagrała swój ostatni oficjalny koncert.
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1966 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1966. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1966. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.              
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-660 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany