w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1970

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1970, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1970.                                                                                                                  
  • Rok 1970. Mija dwudziesty piąty rok od zakończenia wojny. Rok kontrastów, zderzenia starego z nowym, konfrontacji tradycji i nowoczesności. W 1970 roku powstają “Kolumbowie”, obraz martyrologii polskiej młodzieży w czasach wojny, a z drugiej strony – “Jak rozpętałem drugą wojnę światową” – kultowa do dziś komedia z kongenialnym Marianem Kociniakiem w roli Franka Dolasa, uosabiającym wszelkie przywary polskiego spryciarza, lekkoducha i awanturnika. To w roku 1970 miał także premierę kultowy do dzisiaj “Rejs”. Polska telewizja zaczęłą nadawanie drugiego programu, a maestro Kazimierz Górski objął posadę selekcjonera reprezentacji narodowej, którą już niebawem doprowadzi do tak wielu sukcesów. Niestety, to także rok, w którym komunistyczna władza nie zawahała się strzelać do polskich robotników, a hasło “grudzień 70” już na zawsze będzie przywoływać tragiczne obrazy z przeszłości. To wtedy także po raz ostatni zagrali The Beatles oraz Jimi Hendrix, ale za to w kraju nad Wisłą powstała pierwsza dyskoteka. A era disco szalonych lat  siedemdziesiątych dopiero się miała zacząć! 
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1970 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1970. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1970. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.              
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-700 Kategorie: , ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany