w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1977

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1977, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1977.                                                                                                                   
  • Rok 1977. Czy dwie siódemki mogą nie być szczęśliwe? Sprawdźmy czym żył wtedy świat: w Wielkiej Brytanii po raz pierwszy dokonano udanego zapłodnienia in vitro, w Somalii zdiagnozowano ostatni przypadek ospy, a Diego Maradona zadebiutował w reprezentacji Argentyny. W Polsce triumfy święciła polska kinematografia, bo to z tego roku pochodzą tak kultowe filmy jak “Polskie drogi”, “Człowiek z marmuru”, czy “Kochaj albo rzuć”, o trudnym sąsiedztwie Kargulów z Pawlakami, których dialogi na stałe weszły do kanonu języka polskiego. To także rok, w którym wystartowała “Sonda”, chyba do tej pory najlepszy program popularnonaukowy. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci, które cieszyły się mogąc obejrzeć animowany film “Wielka przygoda Bolka i Lolka” o swoich ulubionych bohaterach z dobranocki. No i to właśnie w 1977 roku Leonid Breżniew został sekretarzem generalnym Komitetu Centralnego ZSRR. Choć może to ostatnie wydarzenie niekoniecznie należy zapisać do plusów roku 1977…                                                                                                                                                                                 
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1977 – spraw przyjemność Tacie lub Mamie, Mężowi lub Żonie, Siostrze czy Bratu. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1977. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1977.  O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.                                                                                                                                                                 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-770 Kategorie: , ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany