w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1978

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1978, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1978.                                                                                                                   
  • Rok 1978. To bez dwóch zdań był polski rok: najpierw Józef Łuszczek został w Lahti pierwszym polskim narciarskim mistrzem świata, potem Krystyna Chojnowska-Liskiewicz jako pierwsza w historii kobieta opłynęła samotnie kulę ziemską, Mirosław Hermaszewski poleciał w kosmos, Wanda Rutkiewicz zdobyła Mount Everest, a na koniec kardynał Wojtyła postawił kropkę nad i dając się wybrać na papieża. Nie do końca wiemy, czy do “polskich akcentów” należy dodać rozpoczęcie seryjnej produkcji limuzyny “FSO Polonez”, ale kto wie, czy jeszcze Tobie nie zdarzyło się poruszać po polskich drogach tym arcydziełem polskiej motoryzacji? Potem przyszła zima stulecia, wszystko zasypała śniegiem, a dzieci nie chodziły do szkoły. Ach, to właśnie w 1978 roku we Wrocławiu na świat przyszła 35-milionowa obywatelka naszego kraju. Zdecydowanie polski rok!                                                                                        
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1978 – spraw przyjemność Tacie lub Mamie, Mężowi lub Żonie, Siostrze czy Bratu. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1978. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1978.  O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.                                                                                                                                                                 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-780 Kategorie: , ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany