w magazynie

Karta Pamiątkowa ToByłRok 1963

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1963, starannie wyselekcjonowane i zebrane na dekoracyjnym kartonie w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m² to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla 50-latka!

Rok 1963. To pamiętny rok, zwłaszcza dla Ameryki – to wtedy Martin Luther King przed tłumem 250 tys. Amerykanów wygłosił przemówienie używając pamiętnych do dziś słów „Mam marzenie”, a inny wizjoner USA, John F. Kennedy, 35. prezydent, został zamordowany w Dallas – sprawa do dziś pozostaje jedną z największych niewyjaśnionych tajemnic współczesnego świata. W 1963 roku Watykan dopuszcza sprawowanie mszy w językach narodowych, a nie po łacinie, co jest prawdziwym rewolucyjnym przełomem. We Wrocławiu prawdziwy horror – szaleje epidemia ospy, a miasto poddane jest blokadzie przez kilka miesięcy. Inny horror, a właściwie thriller, wprawdzie tylko filmowy, serwuje widzom Alfred Hitchcock pokazując premierę „Ptaków”. A radziecka kosmonautka Walentina Tierieszkowa leci w kosmos. Nu wot, maładiec…

Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z ważnym rokiem 1963 – spraw przyjemność Tacie lub Mamie, Mężowi lub Żonie.

Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia!
Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem!

Awers Karty zawiera zbiór starannie  wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1963. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1963. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.

Jeśli wolisz złożyć zamówienie mailem, lub masz jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami drogą elektroniczną na adres kontakt@tobylrok. 

Nie czekaj, zamów Kartę TO BYŁ ROK 1963 jeszcze dzisiaj i spraw radość bliskim! Bo to był także ich rok!

 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 

Opis

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze minimum 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany