w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1968

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1968, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1968.                                                                                                                  
  • Rok 1968. Wszystko zaczęło się od “Dziadów”… Przedstawienie Adama Mickiewicza w reżyserii Kazimierza Dejmka, zdjęte z afisza przez komunistyczne władze jako antysowieckie, doprowadza do olbrzymich demonstracji studentów w Warszawie. Protesty studentów, choć z innych powodów, opanowują też inne kraje, jak Francja, w wyniku których ustąpić musiał Charles de Gaulle. To wcale nie jest rok pokoju… Wojska Układu Warszawskiego wkroczyły do Czechosłowacji rozpoczynając Operację Dunaj, krwawo tłumiąc “Praską Wiosnę”. Telewizja Polska wyemitowała premierowy odcinek serialu “Stawka większa niż życie”, który dał rolę życia Stanisławowi Mikulskiemu. Z muzycznego kącika – w Rzeszowie powstał zespół blues rockowy Breakout z Tadeuszem Nalepą, absolutnym numerem 1 polskiego bluesa. No i z innej beczki, kulinarnej: paprykarz szczeciński, hit PRL-owskiego przemysłu konserwowego i nieodłączny towarzysz wypraw i wycieczek, otrzymał znak jakości Q. Ten smak pamięta się do dziś…
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1968 – spraw przyjemność Tacie lub Mamie, Mężowi lub Żonie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1968. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1968 O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-680 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany