Jeśli chcesz kupić ciekawe prezenty na 40 urodziny, to znakomicie trafiłeś! Ten wyjątkowy wiek należy podkreślić niebanalnym i osobistym upominkiem, który przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. Wybór jest często niełatwy, ale na szczęście proponujemy wyjątkowy, personalizowany prezent. Oferujemy piękne Karty TO BYŁ ROK, które ożywią zapomniane wspomnienia – czasy dzieciństwa i młodości. Zawierają one opisy najważniejszych dat z historii. Ponadto do każdego egzemplarza można dodać wydarzenia istotne dla jubilata.

Oryginalne prezenty na 40 urodziny mężczyzny

Ta okrągła rocznica urodzin powinna być pełna interesujących podarków. Osoba w tym wieku prowadzi już zwykle ustabilizowane życie, ma już wiele doświadczeń, a przy tym pozostaje ciągle ciekawa świata. Jaki przedmiot spełni wszelkie jej oczekiwania? Nie mamy wątpliwości, że taki, który nawiązuje do lat młodości, przywraca wspomnienia i budzi przyjemne emocje. Wszystkie te cechy wiążą się z dostępnymi u nas Kartami. To oryginalny prezent na 40 urodziny dla mężczyzny, który zachwyci męża, brata lub przyjaciela. 

Niebanalna pamiątka

Każdy przedmiot z cyku TO BYŁ ROK jest niezwykłym upominkiem, który dumnie można postawić w eksponowanym miejscu. Awers zawiera kluczowe momenty z historii świata i Polski, rewers jest kalendarzem  danego roku. Dla osób świętujących 40 urodziny polecamy wydawnictwa z 1981, ale też całej dekady lat 80. Był to czas gwałtownym przemian politycznych, powstawania pierwszych osobistych komputerów oraz premier wielu ponadczasowych dzieł kultury. Warto podkreślić, że karta to personalizowany prezent na 40 urodziny, ponieważ dodajemy do niej wydarzenie ważne dla jubilata, które wskazuje sam zamawiający.

Ciekawe prezenty dostępne u nas

Jesteśmy przekonani, że takie akcesorium przypadnie do gustu mężczyznom. Ciekawe prezenty na 40 urodziny potrafią nawiązywać do życia osoby obdarowanej, pielęgnować jej wyjątkowość. Takie upominki są czymś więcej niż sztampową pamiątką, sprawiają ogromną radość i stają się ważną częścią życia. Zapraszamy do skorzystania z oferty! 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2