w magazynie

Karta na 40 Urodziny ToByłRok 1984

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1984, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym kredowym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1984.                                                                                                                   
  • Rok 1984. Rok kontrastów, jakże charakterystycznych dla całej epoki PRL-u: z jednej strony kolorowa i pogodna “Akademia Pana Kleksa”, a z drugiej zabójstwo księdza Popiełuszki, z jednej strony premiera komedii “Seksmisja”, a z drugiej pułkownik Kukliński skazany zaocznie na karę śmierci. Ale powoli nadciąga nowe: Francja i Niemcy podpisali układ z Saarbrucken, który de facto zniósł granice pomiędzy tymi państwami. Nasi zachodni sąsiedzi (ci jeszcze bardziej na zachód od NRD) podbijają świat, wprawdzie teraz tylko muzyczny, bo singiel “You’re my heart, you’re my soul” duetu Modern Talking robi zawrotną karierę na parkietach całego świata. A w Stanach filmowy zawrót głowy: “Terminator”, Policjanci z Miami” i “Gliniarz z Beverly Hills”. Pamiętasz to?                                                                                                 
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1984 – spraw przyjemność Tacie lub Mamie, Mężowi lub Żonie, Siostrze czy Bratu. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1984. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1984.  O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.                                                                                                                                                                 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany