Żadne dziecko nie pamięta swoich pierwszych urodzin, jednak niewątpliwie są one wyjątkowe. Dla rodziców czy chrzestnych to czas radości, ale też możliwość wręczenia ciekawego podarku. Najlepszy będzie personalizowany prezent dla noworodka. Oferujemy niezwykłe Karty TO BYŁ ROK, które będą niezwykłą pamiątką daty urodzin i wraz z upływającym czasem zyskają na wartości. Każdy przedmiot jest gustownie wykonany i zawiera zbiór najważniejszych wydarzeń historycznych.

Piękny podarek na roczek

Opisywane akcesorium to wspaniały upominek dla rodziców, którzy na pewno docenią jego niebanalność. Wreszcie, personalizowany prezent dla dziecka to coś wyjątkowego. Po wielu latach cała rodzina będzie mogła wrócić do wspólnych momentów, które bawią i wzruszają. Każdy zna moc opowieści o przeszłości, potrafią one integrować i wzmacniać więzy między ludźmi. Wybierając taki produkt, pokazujesz, że nie myślisz sztampowo i zależało Ci na odpowiednim uczczeniu pierwszych urodzin. Jeśli jesteś chrzestnym, wujkiem, ciocią, przyjacielem, skorzystaj z naszej oferty.

Personalizowany prezent 

Karta TO BYŁ ROK jest wspaniale wykonana i sprawdzi się jako personalizowany prezent na roczek. Zrobioną ją z dekoracyjnego kartonu, więc jest bardzo trwała. Awers zawiera najciekawsze wydarzenia historyczne, natomiast rewers jest kalendarzem danego roku. Warto mieć je zapisane w wersji materialnej. Taka dekoracja sprawdzi się również jako ozdoba domowa. Ogromną zaletą jest możliwość personalizacji. W czasie zamówienia wystarczy dodać ważne zdarzenia z życia jubilata, a my dodamy je na końcowy produkt. 

Prezent dla każdego dziecka

Niewątpliwie każdy oferowany produkt to wyjątkowy prezent na roczek dla chłopca i dziewczynki. Wszystkie opisane cechy sprawiają, że jest to przedmiot ponadczasowy i podkreślający wyjątkowość obdarowanej osoby. Przez wiele lat będzie przypominał o najcenniejszych życiowych chwilach. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą i składania zamówień! 

Wyświetlanie jednego wyniku