Wiele osób z sentymentem wspomina czasy dawnego ustroju. Kojarzą im się z młodością, szalonymi chwilami, przyjaciółmi czy wielkimi planami. Warto wziąć to pod uwagę, szukając ciekawego podarku dla rodzica, wujka czy dziadka. Oferujemy piękne prezenty w stylu PRL, które rozbudzą miłe wspomnienia. Karty TO BYŁ ROK to wspaniała podróż do lat dzieciństwa i dorastania. Każdy egzemplarz zawiera najważniejsze wydarzenia historyczne, a ponadto można go spersonalizować, aby stał się osobistą pamiątką.

Prezent w stylu PRL

Zakup odpowiedniego podarku dla bliskich może być prosty. Wystarczy postawić na rzeczy niebanalne, które budzą emocje. Proponujemy interesujące produkty o niezwykłej wartości sentymentalnej. Jesteśmy pewni, że przypadną one do gustu dojrzałym osobom, ponieważ przypomną im lata młodości. To będzie wyjątkowy powrót do najpiękniejszych chwil, które powodują uśmiech i wzruszają. Prezenty z PRL pokażą również, że zależało Ci na niesztampowym podejściu do sprawy. Taki przedmiot sprawdzi się jako upominek na urodziny, imieniny czy rocznice.

Prezent jak z PRL

Dostępne u nas Karty TO BYŁ ROK są zrobione z wysokiej klasy dekoracyjnego kartonu. Ich awers zawiera najważniejsze wydarzenia z historii świata i Polski, natomiast rewers jest kalendarzem danego roku. Jako prezent w stylu PRL polecamy wydania z lat 60., 70., czy 80. Był to czas wielu przemian, z jednej strony rozwoju, z drugiej represji i walki z komunistyczną władzą. Polacy odnosili wiele zwycięstw na sportowych arenach, powstawały do dziś kultowe piosenki i filmy. Bez wątpienia taki przedmiot będzie miał wysoką wartość sentymentalną. 

Kup u nas personalizowany podarek

Niezwykłą zaletą kart jest możliwość personalizacji. W trakcie składania zamówienia wystarczy dodać istotne wydarzenie z życia osoby, która ma otrzymać upominek, a my umieścimy je na produkcie. Dzięki temu prezenty z PRL mogą nawiązywać do kluczowych momentów jak narodziny czy rok ślubu, co zapewne zostanie docenione przez obdarowanego. Spraw ogromną radość bliskim i wybierz nasze produkty, Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11