w magazynie

Karta Pamiątkowa ToByłRok 2022

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 2022, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 20221!

Rok 2022. Ileż się wtedy działo! Choć rok nie zapowiadał się tak źle, to już w lutym wszedł rosyjskie siły zbrojne zaatakowały Ukrainę i nic już nie było takie jak przedtem. Już w marcu Straż Graniczna poinformowała, że liczba uchodźców z Ukrainy w Polsce przekroczyła milion osób. Zniesiono stan epidemii w Polsce wprowadzony w związku z pandemią choroby COVID-19 oraz odbyły się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze, podczas których Polacy wprawdzie wyszli z grupy, ale na tym marzenia o wielkiej piłce się zakończyły, nie pomógł nawet Robert Lewandowski, a mistrzostwo zdobyła reprezentacja Argentyny, która pokonała obrońcę tytułu, reprezentację Francji po rzutach karnych 4:2. Ach tak, był polski akcent, sędzią meczu finałowego był Polak, Szymon Marciniak! 

Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 2022 – spraw przyjemność malutkiemu Jubilatowi (oraz Jego Rodzicom), a gdy dorośnie, na pewno Ci podziękuje! Podaruj mu nostalgiczną podróż w czasie do roku jego urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 2022. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 2022. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.

Nie czekaj, zamów Kartę TO BYŁ ROK 2022 jeszcze dzisiaj i spraw radość bliskim! To był także ich rok!

UWAGA!
Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 

0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R20-220 Kategorie: , ,

Opis

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany