w magazynie

Karta 70 Urodziny Czym żył świat w roku 1953?

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1953, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1953.                                                                                                                  
  • Rok 1953. To już 70 lat temu! Ależ to był rok, ileż się wtedy na świecie działo! Świat powoli dźwiga się z katastrofy jaką była II Wojna Światowa, a najczarniejsze lata komunizmu właśnie nadchodzą. Przy tym idzie postęp i nowe technologie: TVP rozpoczyna regularną emisję krótkich programów w każdy piątek, na tron wstępuje królowa Elżbieta (to zresztą też pierwsza koronacja transmitowana przez telewizję!) a w ZSRR umiera dyktator i zbrodniarz Józef Stalin, odpowiedzialny za śmierć milionów ludzi. To też właśnie w tymże roku po raz pierwszy został zdobyty najwyższy szczyt Ziemi – Mount Everest, a dokonują tego Edmund Hillary wraz z Szerpą Tenzingiem Norgayem. No i to właśnie w roku 1953 ukazał się, hmmm…. pierwszy numer “Playboya” 😉 
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1953 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1953. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1953. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.              
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-530-1 Kategoria:

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A3 (297x420mm) o gramaturze 250 g/m²; starannie wyselekcjonowane wydarzenia historycznych, którymi żył świat w danym roku. Oprawiony w ramkę. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany