w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1976

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1976, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1976.                                                                                                                   
  • Rok 1976. W Polsce rok ów jednoznacznie kojarzy się z letnim miesiącem, w którym to komunistyczna władza krwawo stłumiła protesty robotników w Radomiu i Ursusie. Po wydarzeniach czerwcowych powstał KOR – Komitet Obrony Robotników, wokół którego na długie lata skupiła się polska opozycja. Do komunistycznej Polski przyjechała odnosząca światowe sukcesy szwedzka grupa ABBA, a władza oddała do użytku trasę Warszawa-Katowicę, zwaną popularnie “gierkówką”. W Argentynie zadebiutował Diego Maradona, który na zawsze już miał zmienić oblicze futbolu, w sąsiedniej Brazylii po raz pierwszy widzowie zobaczyli “Niewolnicę Isaurę”, a w USA po raz pierwszy pokazano “Muppet Show”. Polscy widzowie też nie mogli narzekać na brak rozrywki, bo był to rok premier takich hitów jak “Brunet wieczorową porą”, “Daleko od szosy” czy “Szaleństwo Majki Skowron” dla młodzieży. No i hit nad hity: porucznik Sławomir Borewicz z komendy stołecznej MO w Warszawie właśnie w 1976 roku zaczął łapać bandziorów w kultowym filmie “O7 zgłoś się”.  Przeżyjmy to jeszcze raz!                                                                                                                                                                                           
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1976 – spraw przyjemność Tacie lub Mamie, Mężowi lub Żonie, Siostrze czy Bratu. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1976. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1976.  O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.                                                                                                                                                                 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-760 Kategorie: , ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany