w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1971

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1971, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1971.                                                                                                                   
  • Rok 1971. Ileż się wtedy działo na świecie! Po 19 latach przywrócono łączność telefoniczną między zachodnim i wschodnim Berlinem, do Chin przybywa “dyplomacja pingpongowa” z Ameryki a Iran świętuje 2500-lecie Cesarstwa Perskiego, goszcząc przywódców i koronowane głowy z całego świata w ilościach, jakich wcześniej nie widziano. No i niestety to właśnie w 1971 roku najsłynniejszy wówczas piłkarz świata, Pelé, po raz ostatni zagrał w reprezentacji Brazylii. W Polsce podjęto decyzję o odbudowie Zamku Królewskiego (tak, dopiero w 1971 roku!), Edward Gierek rzuca stoczniowcom słynne pytanie “Pomożecie?”, Polskie Radio rozpoczyna emisję audycji “Lato z Radiem”, którą od dziecka zna chyba każdy Polak, a Telewizja Polska nadaje pierwszy program w kolorze. Poza tym, czy wiesz, że to właśnie w 1971 roku po raz pierwszy można było zobaczyć filmy, dziś uchodzące za kultowe: “Wakacje z duchami”, “Nie lubię poniedziałku”, czy “Przygody Psa Cywila”? Ech, to był dobry rok!
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1971 – spraw przyjemność Tacie lub Mamie, Mężowi lub Żonie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1971. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1971.  O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.                                                                                                                                                                                  
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-710 Kategorie: , ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany