w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1980

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1980, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1980.                                                                                                                   
  • Rok 1980. Rok wolności i pokoju, rok sportu, literatury i muzyki. “Solidarność” strajkami wywalczyła swoje oficjalne istnienie, zaczynając tzw. karnawał Solidarności, trwający aż do stanu wojennego wprowadzonego rok później, w Indiach do władzy dochodzi partia Indiry Gandhi. W Moskwie Władysław Kozakiewicz pokazuje swój słynny gest radzieckim kibicom. Taki sam gest Związkowi Radzieckiemu pokaże niebawem Ronald Reagan, nowo wybrany 40-ty prezydent USA, który ma swój trwały udział w obaleniu komunizmu w tej części świata. Muzyka ma swoje wzniosłe chwile: po raz pierwszy rusza festiwal w Jarocinie, który ukształtował całe pokolenie, ale w katastrofie samolotu pod Warszawą ginie Anna Jantar, na domiar złego szaleniec strzela do Johna Lennona. Świat w tym roku ma na ustach nazwiska dwóch wielkich Polaków: Lecha Wałęsy, przywódcy Solidarności, oraz Czesława Miłosza, który właśnie został uhonorowany Nagrodą Nobla. Cóż to był za rok!                                                                                                                                                                                
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1980 – spraw przyjemność Tacie lub Mamie, Mężowi lub Żonie, Siostrze czy Bratu. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1980. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1980.  O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.                                                                                                                                                                 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: ROK-KLA-TBR-R19-800 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany