w magazynie

Karta Pamiątkowa ToByłRok 1981

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1981, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1981.                                                                                                                   
  • Rok 1981. Rok trudny, rok początku i rok końca, rok przełomów. “Dar Pomorza” płynie w swój ostatni rejs by za rok zostać statkiem-muzeum oraz kończy się festiwal Solidarności, kiedy w grudniu 1981 roku generał Jaruzelski wprowadził w Polsce stan wojenny, na trwale znacząc powojenną historię kraju. Koncern IBM wypuścił na rynek swój pierwszy model komputera osobistego i zaczęła działać MTV. W Polsce trenerem reprezentacji w piłce nożnej zostaje Antoni Piechniczek, który za rok doprowadzi Polaków do trzeciego miejsca na mistrzostwach świata w Hiszpanii, a z taśmy produkcyjnej zjeżdża milionowy Maluch. Jeśli masz wątpliwości jak rok 1981 wpłynął na polskie kino, to spróbuj sobie wyobrazić rodzimą kinematografię bez takich produkcji jak “Człowiek z żelaza” czy “Miś”. Widzisz? To był jednak dobry rok!                                                                                                              
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1981 – spraw przyjemność Tacie lub Mamie, Mężowi lub Żonie, Siostrze czy Bratu. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1981. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1981.  O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.                                                                                                                                                                 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-810 Kategoria:

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany