w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1993

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1993, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny na 30 urodziny dla urodzonych w roku 1993.                                                                                                                  
  • Rok 1993.Europa ciągle podlega rewolucyjnym zmianom: powstaje oficjalnie Unia Europejska, mająca jednoczyć państwa starego kontynentu wokół wspólnych wartości oraz interesów gospodarczych (choć może kolejność była odwrotna?). Niektóre państwa nie idą jednak za przykładem zjednoczonych rok temu Niemiec i zamiast się łączyć, wolą się dzielić, jak choćby Czechy i Słowacja. W Polsce prawdziwą nowością jest nowo wdrożony podatek VAT, o którym nikt wcześniej nie miał bladego pojęcia. Na szczęście, oprócz polityczno-gospodarczych przeobrażeń dość ciężkiego kalibru, “macherzy” od dziesiątej muzy zadbali o naszą rozrywkę przed szklanym ekranem: to z tego roku pochodzi “Z Archiwum X”, “Park Jurajski” oraz “Strażnik Teksasu” (Chuck Norris nie mógł wtedy podejrzewać, że stanie się wkrótce bohaterem memów o sobie samym). To także w 1993 roku Spielberg zaprezentował swoje oscarowe arcydzieło: “Listę Schindlera”. A w Polsce po raz pierwszy zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, z powodzeniem grająca po dziś dzień…
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1993 – spraw przyjemność i podaruj nostalgiczną podróż w czasie do roku urodzenia Twoim Bliskim! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1993. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1993. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-930 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany