w magazynie

Karta na 30 Urodziny ToByłRok 1994

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1994, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1994.                                                                                                                  
  • Rok 1994.To nie był niestety rok pokoju… Plemiona Hutu i Tutsi w Rwandzie zaczęły mordować się ze szczególnym okrucieństwem, w Europie na Bałkanach trwało oblężenie Sarajewa, Aleksander Łukaszenka zdobył władzę na Białorusi, a pod koniec roku wojska rosyjskie wkroczyły do Czeczenii. Była jednak jedna jasna zorza na tym ponurym niebie: Polska złożyła wniosek o przyjęcie do Unii Europejskiej. A skoro już jesteśmy przy Europie – czy pamiętasz, że Edyta Górniak o mały włos nie wygrała wtedy “Eurowizji”? W Polsce przeżyliśmy wówczas takżę denominację złotego oraz … pierwszy odcinek “Mody na sukces” oraz “Familiady”. A propos filmów… To z tamtego roku pochodzą kultowe już dzisiaj ” Cztery wesela i pogrzeb” “Pulp Fiction” czy niezapomniany “Forrest Gump”. A więc … “Run Forrest, run!” Biegnij Forrest, biegnij i … wróć do roku 1994!
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1994 – spraw przyjemność i podaruj nostalgiczną podróż w czasie do roku urodzenia Twoim Bliskim! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1994. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1994. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 

Opis

 

Elegancki karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany