w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1995

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1995, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1995.                                                                                                                  
  • Rok 1995.Polityka, polityka, polityka… Polskim światkiem zatrzęsła wiadomość o podejrzeniach wobec premiera Oleksego na temat jego rzekomych związków z wywiadem rosyjskim, w byłej Jugosławii trwa wojna domowa, a separatyści z Quebecu o mały włos przegrali referendum w sprawie oderwania prowincji od Kanady. We Francji wybory prezydenckie wygrywa Jacques Chirac, (któremu nigdy nie zapomnimy słów o tym, że Polacy stracili okazję by siedzieć cicho, na wieść o przyłączeniu się przez nas do wojny w Iraku), a w Polsce prezydentem zostaje Aleksander Kwaśniewski. Nad Wisłą powstaje pierwszy portal internetowy – Wirtualna Polska oraz … pierwsza linia metra w Warszawie. Podpisano także umowę o powstaniu spółki Daewoo FSO, której Lanosy i Nubiry zaleją niebawem polskie drogi. Brzmi jak odległa przeszłość, a jednak to zaledwie dwadzieścia kilka lat temu…
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1995 – spraw przyjemność i podaruj nostalgiczną podróż w czasie do roku urodzenia Twoim Bliskim! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1995. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1995. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-950 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany