w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1996

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1996, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1996.                                                                                                                  
  • Rok 1996. Zwycięstwo maszyny nad człowiekiem: szachowy mistrz Garri Kasparow przegrał z komputerem Deep Blue, a inny mistrz, król popu z USA, Michael Jackson, zgromadził tłumy na koncercie w Warszawie. Mistrzyni słowa, Wisława Szymborska, została nagrodzona Nagrodą Nobla, a przedsiębiorstwo farmaceutyczne Pfizer (tak, to od szczepionki na Covid-19) złożyło  patent na Viagrę w trosce o to, by każdy mężczyzna mógł poczuć się jak mistrz w swoim własnym (lub niekoniecznie własnym) łóżku. W 1996 jesteśmy także świadkami narodzin kolejnego mistrza: Adam Małysz po raz pierwszy zwyciężył w Oslo, a w kraju nad Wisłą rodzi się zjawisko “małyszomanii”. No i ludność Polski osiągnęła wówczas największą w historii mistrzowską wartość: 38,294 mln osób…!
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1996 – spraw przyjemność i podaruj nostalgiczną podróż w czasie do roku urodzenia Twoim Bliskim! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1996. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1996. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-960 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany