w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1997

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1997, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1997.                                                                                                                  
  • Rok 1997. Ileż się wtedy działo! Dla każdego coś dobrego. Studenci Larry Page i Sergey Brin założyli w Stanach spółkę “Google” i wyszukiwarkę o tej samej nazwie, bez której dziś tak trudno rozpocząć wirtualną podróż dokądkolwiek. W Polsce nieistniejący już Powszechny Bank Gospodarczy zaoferował jako pierwszy dostęp do rachunków przez Internet. Gorzej miewał się polski przemysł motoryzacyjny: to ostatni rok produkcji polskiego dostawczaka – “Żuka”, a “Romet”, motocykl-marzenie polskich nastolatków z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, ogłasza upadłość. Dozwolone stają się tzw. “śluby konkordatowe” we wszystkich szesnastu województwach, nowo-powołanych w miejsce czterdziestu dziewięciu województw PRL-owych. Zaczęliśmy od Stanów i tam się przenieśmy: oto film “Titanic” zostaje obsypany statuetkami podczas ceremonii wręczenia Oscarów, a w Białym Domu rozpocznie się inny film: dramat romantyczny z elementami farsy – Bill Clinton zacznie wypierać się znajomość z atrakcyjną stażystką, Moniką Lewinsky… A fe, nieładnie, panie prezydencie!
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1998 – spraw przyjemność i podaruj nostalgiczną podróż w czasie do roku urodzenia Twoim Bliskim! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1998. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1998. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-970 Kategorie: ,

Opis

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze minimum 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu
nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany