w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1992

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1992, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny na 30 urodziny dla urodzonych w roku 1992.                                                                                                                  
  • Rok 1992. Wydarzeniami z roku 1992 śmiało można by obdzielić kilka innych roczników, bo to czas przemian, przełomów i wielu kamieni milowych. W Polsce wybucha moda na piosenkę “chodnikową”, którą niebawem wszyscy znać będziemy jako “disco polo”, a szlagier “Mydełko Fa” słychać wówczas było dosłownie z każdego bazaru. Do Polski wreszcie wszedł McDonald: ilość chętnych na spróbowanie amerykańskich frytek i burgerów przekroczyła z pewnością najśmielsze oczekiwania pracowników fast-foodu. Traktat w Maastricht położył podwaliny pod powstanie Unii Europejskiej, ale jednocześnie rozpoczęła się krwawa wojna na Bałkanach. Na dodatek w Los Angeles w USA doszło do potężnych zamieszek na tle rasowym. Nad Wisłą mamy pierwszą panią premier (Hannę Suchocką) oraz pierwszą sieć telefonii komórkowej, Centertel. Dobrze, że można było zadzwonić, bo przemieszczanie się po kraju przypominało loterię: nigdy nie wiadomo było, czy nie trafi się na blokadę dróg przez “Samoobronę”. Ech, Dziki Zachód Anno Domini 1992……
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1992 – spraw przyjemność i podaruj nostalgiczną podróż w czasie do roku urodzenia Twoim Bliskim! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1992. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1992. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit!
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-920 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany