w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1991

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1991, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny na 30 urodziny dla urodzonych w roku 1991.                                                                                                                  
  • Rok 1991. Jakże bogaty w doświadczenia! Wojska radzieckie opuszczają Polskę, sam Związek Radziecki oficjalnie zostaje rozwiązany, a Ukraina ogłasza niepodległość. W kraju zaczęła działać giełda, a wszyscy zostali milionerami, bo po raz pierwszy z powodu szalejącej inflacji wypuszczono banknot o nominale miliona złotych. Niektórzy tych milionów zgromadzili tak dużo i nie do końca legalnie, że musieli uciekać z nimi do Izraela, jak właściciele spółki Art-B. Zaprzestano produkcji Fiata 125p, ale za to zadebiutował inny model Fiata: Cinquecento. No i wisienka na torcie: to w 1991 roku, gdy po raz pierwszy wysłano e-mail, rozpoczęła się era polskiego Internetu. Ech, mieć znowu trzydzieści parę lat!…
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1991 – spraw przyjemność i podaruj nostalgiczną podróż w czasie do roku urodzenia Twoim Bliskim! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1991. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1991. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit!
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-910 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany