w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1990

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1990, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny na 30 urodziny dla urodzonych w roku 1990.                                                                                                                  
  • Rok 1990. Stare odchodzi a nowe (i nieznane!) dopiero ma nadejść. Rok pełen symboli: kończy działalność PZPR i ostatni raz ukazuje się wydanie “Trybuny Ludu”, polski orzeł znowu dostaje koronę, przywrócono święto 3-ego Maja zamiast 22-ego lipca, a milicja staje się policją. Kropka nad i: pierwsze powszechne wybory wygrywa Lech Wałęsa. Rewolucyjne zmiany widać nie tylko u nas: zachodni sąsiedzi podejmują decyzję o zjednoczeniu się, a ekipy francuskich i angielskich robotników, drążących tunel pod kanałem La Manche, podają sobie dłonie spotykając się ze sobą pod dnem morza. Francuzi zaskoczą świat jeszcze raz w tym roku, kiedy to ich pociąg TGV pobije rekord prędkości dla pociągów pasażerskich pokazując na liczniku ponad 515 km/h. Na koniec jeszcze jedna poufna wiadomość z kraju: wódka znowu była dostępna w sklepach przed godziną 13-tą, ale cicho sza…
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1990 – spraw przyjemność i podaruj nostalgiczną podróż w czasie do roku urodzenia Twoim Bliskim! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1990. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1990. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit!
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-900 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany