w magazynie

Karta na 35 Urodziny ToByłRok 1989

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1989, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1989.                                                                                                                   
  • Rok 1989. Ależ to był niesamowity rok! Rok, w którym wybuchła wolność w Europie Środkowej! Pierwsze, częściowo wolne wybory do Sejmu w Polsce wygrywa “Solidarność”. Zgromadzenie Narodowe wybrało na prezydenta generała Wojciecha Jaruzelskiego, a Tadeusz Mazowiecki otrzymał misję tworzenia rządu. W gospodarce jednak wcale nie działo się dobrze: cena 1 dolara USA przekroczyła 10 tys. zł, a niektóre artykuły podrożały w miesiącu nawet siedmiokrotnie! Nasi zachodni sąsiedzi rozpoczęli burzenie Muru Berlińskiego. Powiew wolności nie dotarł niestety na Daleki Wschód, gdzie komunistyczne władze za pomocą wojska krwawo stłumiły pokojową demonstrację na placu Tian’anmen w Pekinie…                                                                                                                         
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1989 – spraw przyjemność Mężowi lub Żonie, Siostrze czy Bratu lub Dzieciom. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1989. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1989.  O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.                                                                                                                                                                 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-890 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany