w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1988

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1988, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1988.                                                                                                                   
  • Rok 1988. Powoli na horyzoncie widać nadchodzące zmiany: w radiu można było bez zakłóceń słuchać Radia Wolna Europa (władze właśnie zakończyły zagłuszanie stacji), a w telewizji debata Lecha Wałęsy z Alfredem Miodowiczem zgromadziła rzesze widzów, niemal jak koncert Rolling Stones. Wtedy właśnie zaczynały się rozmowy rządu z opozycją w Magdalence i przygotowania do Okrągłego stołu. “Kingsajz” królował w polskich kinach, a w telewizorze zadebiutował, i to na długo, tasiemiec “W labiryncie”. Na świecie z kolei François Mitterrand wygrywa wybory prezydenckie we Francji, George Bush zostaje 41. prezydentem USA, a Osama bin Laden zakłada Al-Kaidę. Za rok w Polsce zacznie się rok przełomu…                                                                                                                                                                                                               
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1988 – spraw przyjemność Mężowi lub Żonie, Siostrze czy Bratu lub Dzieciom. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1988. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1988.  O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.                                                                                                                                                                 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-880 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany