w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1987

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1987, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1987.                                                                                                                   
  • Rok 1987. Sporo się wtedy działo! I tyle światowych debiutów! Po pierwsze, to właśnie od tego roku w śledztwie wykorzystuje się tzw. genetyczne odciski palców, czyli badanie DNA. Po drugie, Air Canada zostaje pierwszym przewoźnikiem, który zabronił palenia na pokładzie, a niebawem w ślad z nim pójdą inni. Po trzecie, w Białymstoku narodziło się pierwsze polskie dziecko poczęte metodą in vitro. Niestety, to wtedy musieliśmy znieść kolejną podwyżkę cen żywności, opału, energii i benzyny w Polsce, ale Amerykanie też łatwo nie mieli przez krach na Wall Street! A świat żył dalej swoim życiem: według danych ONZ liczba ludności na Ziemi przekroczyła w lipcu 5 miliardów osób…                                                                                                 
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1987 – spraw przyjemność Mężowi lub Żonie, Siostrze czy Bratu lub Dzieciom. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1987. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1987.  O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.                                                                                                                                                                 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-870 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany