Okrągłe rocznice urodzin są wyjątkowe. Należy je uczcić wyjątkowym podarkiem, który nie tylko zapadnie głęboko w pamięć, będzie wyrazem sympatii i przywiązania, ale zostanie jako cenna pamiątka na całe życie. Doskonale nadaje się do tego personalizowany prezent na 30 urodziny. Nasza oferta jest odpowiedzią na niełatwe pytanie – co kupić chłopakowi na tę wyjątkową okazję. Polecamy piękne Karty TO BYŁ ROK, które każdego przeniosą do czasów dzieciństwa lub młodości. Te wyjątkowe wydania są pełne kluczowych wydarzeń historycznych, a co więcej można do nich dodać momenty ważne dla jubilata lub jego rodziny!

Prezent na 30 urodziny faceta 

W tym wieku sprawdzą się już nieco poważniejsze upominki, wreszcie mamy do czynienia z ukształtowanym mężczyzną. Co kupić chłopakowi na 30 urodziny? Świetnym pomysłem będą rzeczy przywołujące nostalgiczne wspomnienia. Takie akcesoria znakomicie oddziałują na emocje, więc na pewno zostaną docenione. Personalizowany prezent to także podkreślenie wyjątkowości obdarowanej osoby. Pokazujesz w ten sposób, że nie myślisz sztampowo i zależało Ci na trafienie w gusta, co zachwyci partnera, przyjaciela czy brata. 

Wyjątkowe wydawnictwo 

Idealną odpowiedzią na pytanie – jaki prezent na 30 urodziny dla faceta, są Karty TO BYŁ ROK. Dla osób we wskazanym wieku najlepiej sprawdzą się akcesoria traktujące o latach 90. i późniejszych. Są to lata dzieciństwa i dorastania jubilata, co sprawi, że odbędzie on wyjątkową podróż w przeszłość. Wspomniane dekady to fascynujący czas upadku mocarstw, kształtowania się nowego ładu i rozwoju technologicznego. Awers wydawnictwa zawiera zbiór kluczowych momentów historycznych, natomiast rewers jest kalendarzem danego roku. Z takim podarkiem już nie musisz się martwić, co kupić chłopakowi na 30 urodziny

Personalizowany prezent na 30 urodziny

Co ważne, nasze karty są personalizowanym prezentem na 30 urodziny. Do każdego egzemplarza można dodać dowolne wydarzenie ważne dla obdarowanego i jego rodziny. Wystarczy podać tekst, a my umieścimy go na karcie. To bez wątpienia zrobi wrażenie na każdym facecie. Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień! 

Wyświetlanie jednego wyniku