Okrągłe rocznice urodzin są wyjątkowe. Należy je uczcić wyjątkowym podarkiem, który nie tylko zapadnie głęboko w pamięć, będzie wyrazem sympatii i przywiązania, ale zostanie jako cenna pamiątka na całe życie. Doskonale nadaje się do tego personalizowany prezent na 30 urodziny. Nasza oferta jest odpowiedzią na niełatwe pytanie – co kupić chłopakowi na tę wyjątkową okazję. Polecamy piękne Karty TO BYŁ ROK, które każdego przeniosą do czasów dzieciństwa lub młodości. Te wyjątkowe wydania są pełne kluczowych wydarzeń historycznych, a co więcej można do nich dodać momenty ważne dla jubilata lub jego rodziny!

Prezent na 30 urodziny faceta 

W tym wieku sprawdzą się już nieco poważniejsze upominki, wreszcie mamy do czynienia z ukształtowanym mężczyzną. Co kupić chłopakowi na 30 urodziny? Świetnym pomysłem będą rzeczy przywołujące nostalgiczne wspomnienia. Takie akcesoria znakomicie oddziałują na emocje, więc na pewno zostaną docenione. Personalizowany prezent to także podkreślenie wyjątkowości obdarowanej osoby. Pokazujesz w ten sposób, że nie myślisz sztampowo i zależało Ci na trafienie w gusta, co zachwyci partnera, przyjaciela czy brata. 

Wyjątkowe wydawnictwo 

Idealną odpowiedzią na pytanie – jaki prezent na 30 urodziny dla faceta, są Karty TO BYŁ ROK. Dla osób we wskazanym wieku najlepiej sprawdzą się akcesoria traktujące o latach 90. i późniejszych. Są to lata dzieciństwa i dorastania jubilata, co sprawi, że odbędzie on wyjątkową podróż w przeszłość. Wspomniane dekady to fascynujący czas upadku mocarstw, kształtowania się nowego ładu i rozwoju technologicznego. Awers wydawnictwa zawiera zbiór kluczowych momentów historycznych, natomiast rewers jest kalendarzem danego roku. Z takim podarkiem już nie musisz się martwić, co kupić chłopakowi na 30 urodziny

Personalizowany prezent na 30 urodziny

Co ważne, nasze karty są personalizowanym prezentem na 30 urodziny. Do każdego egzemplarza można dodać dowolne wydarzenie ważne dla obdarowanego i jego rodziny. Wystarczy podać tekst, a my umieścimy go na karcie. To bez wątpienia zrobi wrażenie na każdym facecie. Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień! 

Wyświetlanie jednego wyniku

 • Karta Pamiątkowa na 30 urodziny TO BYŁ ROK

  Karta na 30 Urodziny ToByłRok 1994

  49,00 59,00 
  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1994, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1994.                                                                                                                  
  • Rok 1994.To nie był niestety rok pokoju… Plemiona Hutu i Tutsi w Rwandzie zaczęły mordować się ze szczególnym okrucieństwem, w Europie na Bałkanach trwało oblężenie Sarajewa, Aleksander Łukaszenka zdobył władzę na Białorusi, a pod koniec roku wojska rosyjskie wkroczyły do Czeczenii. Była jednak jedna jasna zorza na tym ponurym niebie: Polska złożyła wniosek o przyjęcie do Unii Europejskiej. A skoro już jesteśmy przy Europie – czy pamiętasz, że Edyta Górniak o mały włos nie wygrała wtedy “Eurowizji”? W Polsce przeżyliśmy wówczas takżę denominację złotego oraz … pierwszy odcinek “Mody na sukces” oraz “Familiady”. A propos filmów… To z tamtego roku pochodzą kultowe już dzisiaj ” Cztery wesela i pogrzeb” “Pulp Fiction” czy niezapomniany “Forrest Gump”. A więc … “Run Forrest, run!” Biegnij Forrest, biegnij i … wróć do roku 1994!
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1994 – spraw przyjemność i podaruj nostalgiczną podróż w czasie do roku urodzenia Twoim Bliskim! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1994. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1994. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia.
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
  Wybierz kartę This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page