Fabula stara jak świat: mamy oto bowiem przystojnego architekta Karola Górskiego (w tej roli Jan Piechociński, na zdjęciu) i jego piękną żonę Marię (Danuta Kowalska). Tytułowy Karol nic sobie nie robi z małżeńskiej przysięgi wierności. Ba, skoki w bok to jego codzienność, ponieważ na mieście ma nie jedną, ale aż 3 kochanki! Irena (Jolanta Nowak), Paulina (Marta Klubowicz) i Wanda (Dorota Kamińska) nic o sobie nie wiedzą, ale … do czasu!
Rola niewiernego męża oraz namiętnego kochanka stała się prawdziwym przekleństwem dla jej odtwórcy – Jana Piechocińskiego. Autor wielokrotnie w wywiadach narzekał, że zaszufladkowanie go w roli amanta i to przez kilka dobrych lat sprawiło, że nie otrzymywał ciekawych propozycji.
Jak na ówczesne czasy siermiężnego PRL-u film, w którym aż roiło się od odważnych scen rozbieranych, przyciągnął do kin miliony widzów. Nie wszyscy też wiedza, że scenariusz do tego filmu napisała Ilona Łepkowska, której za niedługo przypadnie nieoficjalny tytuł „królowej polskich seriali”.
A czy Ty tez się kochałaś w Karolu?

3 przemyślenia na temat „Czy wiesz, że 21 października 1985 roku miała miejsce premiera kultowej już komedii erotycznej „Och, Karol” w reżyserii Romana Załuskiego?

    Мадонна, икона поп-музыки и культурного влияния, продолжает вдохновлять и поражать своей музыкой и стилем. Её карьера олицетворяет смелость, инновации и постоянное стремление к самовыражению. Среди её лучших песен можно выделить “Like a Prayer”, “Vogue”, “Material Girl”, “Into the Groove” и “Hung Up”. Эти треки не только доминировали на музыкальных чартах, но и оставили неизгладимый след в культурной и исторической панораме музыки. Мадонна не только певица, но и икона стиля, актриса и предприниматель, чье влияние простирается далеко за рамки музыкальной индустрии. Скачать mp3 музыку 2024 года и слушать онлайн бесплатно.

    mexican pharmaceuticals online: Online Pharmacies in Mexico – п»їbest mexican online pharmacies

    indianpharmacy com https://indiaph24.store/# online pharmacy india
    п»їlegitimate online pharmacies india

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *