w magazynie

Kartka na Urodziny ToByłRok 1939

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

 • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1939, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1939.                                                                                                                  
 • Rok 1939. Choć dziś brzmi to jak kiepski żart, Adolf Hitler został Człowiekiem Roku 1938
  amerykańskiego tygodnika “Time”, wojska niemieckie wkroczyły do stolicy Czechosłowacji – Pragi, w Moskwie podpisano pakt o nieagresji między ZSRR i III Rzeszą (słynny pakt Ribbentrop –Mołotow), a do Gdańska wpłynął niemiecki szkolny okręt liniowy Schleswig-Holstein. Z pewnością tego nie wiesz, ale to właśnie w tym roku na świat przyszły takie sławy jak Olga Lipińska, reżyserka
  i satyryczka, Jan Nowicki, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, Włodzimierz Press czy  Krzysztof Zanussi. I choć we wrześniu wybuchła straszliwa wojna, to w grudniu odbył się pierwszy koncert noworoczny filharmoników wiedeńskich. Świat pogrążył się w chaosie na następne kilka lat.
 • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1939 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1939. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1939. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
 • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
 • Koszt dodatków: 0,00 
 • Cena produktu: 49,00 
 • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-390 Kategorie: ,

Opis

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany