w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 2002

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

 • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 2002, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 2002.                                                                                                                  
 • Rok 2002. Ależ się wtedy działo! Powstaje strefa euro – wprowadzenie nowej waluty
  w większości krajów Unii Europejskiej, Adam Małysz wygrywa konkurs Pucharu Świata
  w skokach narciarskich w Zakopanem a do amerykańskiej bazy Guantanamo przybywają
  pierwsi więźniowie. Na szczycie w Kopenhadze zakończono negocjacje o przyjęciu Polski do Unii Europejskiej, choć samo przyjęcie nastąpi oficjalnie dopiero za 2 lata. To wtedy właśnie miała miejsce premiera dwudziestego filmu o przygodach Jamesa Bonda, “Śmierć nadejdzie jutro” a w rolę agenta 007 wcielił się po raz ostatni Pierce Brosnan. 
 • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 2002 – spraw przyjemność i podaruj nostalgiczną podróż w czasie do roku urodzenia Twoim Bliskim! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 2002. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 2002. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
 • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
 • Koszt dodatków: 0,00 
 • Cena produktu: 49,00 
 • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R20-020 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany