w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 2001

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 2001, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 2001.                                                                                                                  
  • Rok 2001. Rok niezwykły! Rok, po którym już nigdy nic nie było takie samo. Terrorystyczny atak na wieże World Trade Center w Nowym Jorku na stałe już pozostanie traumatycznym wydarzeniem, po którym świat bezpowrotnie utraci poczucie bezpieczeństwa. Na szczęście jednak pozytywnych wydarzeń z roku 2001 wcale nie brakuje: to wówczas zaczyna przecież działać Wikipedia, Nokia wypuszcza swój model telefonu biznesowego 6310 a w Stanach debiutuje pierwszy iPod. W świecie filmowym natomiast na zawsze już swoje stałe miejsce odnajduje zielony ogr o imieniu Shrek, (zresztą skądinąd zdobywca Oscara), oraz urocza i romantyczna singielka Bridget Jones. Wtedy też zaczęły działać w Polsce dwie partie polityczne, po dziś dzień walczące o dusze i sumienia Polaków: Platforma Obywatelska oraz Prawo i Sprawiedliwość.
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 2001 – spraw przyjemność i podaruj nostalgiczną podróż w czasie do roku urodzenia Twoim Bliskim! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 2001. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 2001. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R20-010 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany