w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 2000

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 2000, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 2000.                                                                                                                  
  • Rok 2000. Pamiętny rok, nowe tysiąclecie (de facto zacznie się dopiero za rok), a przynajmniej dwójka z przodu! Był to ostatni rok XX wieku i drugiego tysiąclecia, a ludność na świecie osiągnęła 6 070 581 tys. osób. Wbrew wcześniejszym obawom problem roku 2000 był nieomal nieodczuwalny. Władimir Putin wygrał w I turze wybory prezydenckie w Rosji a Andrzej Wajda otrzymał Oscara za całokształt twórczości. W Polsce wprowadzono nowe tablice rejestracyjne po reformie podziału administracyjnego kraju w 1999, zastąpiły one tablice starszego typu, czarne z białymi znakami. Aha – to wtedy utworzono Centralne Biuro Śledcze oraz powstał pierwszy polski bank internetowy – mBank. Ech… niby tak niedawno a minęło już ponad 20 lat!  
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 2000 – spraw przyjemność i podaruj nostalgiczną podróż w czasie do roku urodzenia Twoim Bliskim! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 2000. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 2000. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R20-000 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany