w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1999

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

  • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1999, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1999.                                                                                                                  
  • Rok 1999. Rok, w którym …nie nastąpił koniec świata. A przecież pod koniec roku miały zwariować komputery, a banki oraz inne instytucje miały po prostu przestać działać. Wszystko przez tzw. efekt roku 2000, którego obawiano się jak zarazy. Ale świat nic sobie z tego nie robił i żył nadal tak, jakby nic nigdy miało się nie zdarzyć. I tak Polska została spokojnie przyjęta do szacownego grona państw członkowskich NATO, a w innej instytucji zwanej od niedawna Unią Europejską, w transakcjach bezgotówkowych wprowadzono zgodnie z planem wspólną walutę – euro. Dla rozluźnienia poważnego nastroju rodzimy Polsat zaczął nadawanie kultowego już dzisiaj “Świata według Kiepskich”, a z taśmy montażowej FSO zjechał pierwszy mały i wesoły Matiz. By było wesoło, ale przy tym podniośle, odbyła się premiera filmu “Pan Tadeusz”. By całkiem rozweselić towarzystwo, ONZ podało, że w 1998 urodził się sześciomiliardowy mieszkaniec Ziemi, a wiadomo że w kupie raźniej i weselej…
  • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1999 – spraw przyjemność i podaruj nostalgiczną podróż w czasie do roku urodzenia Twoim Bliskim! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1999. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1999. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
  • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 49,00 
  • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-990 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany