w magazynie

Karta na 100 Urodziny ToByłRok 1924

50,00 69,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 50,00 .

Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1924.  Starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym kredowym kartonie w formacie A4.  Znakomity i innowacyjny prezent na setne urodziny dla urodzonych w roku 1924.

Rok 1924. W Polsce szaleje inflacja, kurs dolara to aż 10 mld 250 mln marek polskich, a nowa waluta – złoty polski – zostanie dopiero wprowadzona później w tym roku. W USA George Gershwin komponuje “Błękitną rapsodię”, a w ZSRR umiera Lenin. To na jego cześć miasto Piotrogród przemianowano na Leningrad. A w więzieniu w Landsbergu w Bawarii Adolf Hitler rozpoczął pisanie swojej książki “Mein Kampf”, by w 1939 roku jej treść wprowadzać w życie wszczynając najstraszniejszą z wojen. To w tym roku na świat przyszli Maria Koterbska, Kazimierz Dejmek i Bułat Okudżawa. Stefan Żeromski ukończył pisanie “Ludzi bezdomnych” a Władysław Reymont został laureatem literackiej Nagrody Nobla za powieść “Chłopi”. Kto pamięta, że to w tym właśnie roku powstał także koncern Mercedes-Benz ?

Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1924 – spraw przyjemność Mamie, Tacie, Babci lub Dziadkowi.

Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem!

Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1924.

Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać “personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ i wpleciemy w ciąg wydarzeń ze świata w odpowiednim miejscu. 

PS. Zanim kupisz sprawdź Karta PREMIUM na urodziny – tam Twoje wydarzenie rodzinne umieścimy na najważniejszym, centralnym miejscu a data urodzin zostanie wyróżniona niczym w kartce z kalendarza.

Zaufało nam już tysiące zadowolonych Klientów, byliśmy świadkami łez emocji i wzruszenia – dołącz do naszej tysięcy zadowolonych Klientów TO BYŁ ROK.

0,00 
  • Koszt dodatków: 0,00 
  • Cena produktu: 50,00 
  • Suma: 0,00 

Opis

Dekoracyjny karton kredowy w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!

 

 

Informacje dodatkowe

rodzaj karty

klasyczny, spersonalizowany