w magazynie

Karta na Urodziny ToByłRok 1948

49,00 59,00 

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 49,00 .

 • Najważniejsze wydarzenia historyczne z roku 1948, starannie wyselekcjonowane i zebrane na eleganckim grubym satynowanym kartonie w formacie A4 to znakomity i innowacyjny prezent na urodziny dla urodzonych w roku 1948.                                                                                                                  
 • Rok 1948. Ależ bogaty w wydarzenia rok! Proklamacja niepodległości Izraela, w Japonii powstaje koncern motoryzacyjny Honda a w Polsce – Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca
  “Mazowsze”. To w tym właśnie roku na świat przyszedł Wojciech Mann, dziennikarz
  muzyczny, satyryk, prezenter telewizyjny oraz Krzysztof Materna – tak! obaj urodzili sięw tym samym roku. Inne sławy z tego rocznika to Jan Tomaszewski – legendarny bramkarz reprezentacji Polski, zdobywca trzeciego miejsca na Mundialu w RFN w 1974 r. i srebrnego na Olimpiadzie w Montrealu w 1976 r. czy też Bożena Dykiel – wspaniała aktorka komediowa. W Paryżu został zaprezentowany kultowy już Citroën 2CV. Ludność Polski wyniosła zaledwie 24 mln osób…   
 • Nie czekaj i zamów już dziś Kartę TO BYŁ ROK z rokiem 1948 – spraw przyjemność Babci lub Dziadkowi, Tacie lub Mamie. Podaruj im nostalgiczną podróż w czasie do roku ich urodzenia! Przekonaj się, jak bardzo ich zaskoczysz niecodziennym prezentem! Awers Karty zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers jest kalendarzem z roku 1948. Co najważniejsze, do wydarzeń, jakie nie schodziły wówczas z pierwszych stron gazet, możesz dodać „personalizację”, czyli dowolne wydarzenie, szczególnie ważne dla Ciebie i Twojej Rodziny, które wpiszesz swoimi słowami składając zamówienie, a my przeniesiemy je na Kartę TO BYŁ ROK 1948. O wpisanie „personalizacji” poprosimy Cię na ostatnim etapie podczas składania zamówienia. 
 • UWAGA! Zanim kupisz, sprawdź nasz absolutny best-seller Kartę Premium dostępną tutaj Karta Premium w której Twoje wydarzenie rodzinne potraktujemy tak jak na to zasługuje, czyli jeszcze bardziej wyjątkowo. Z Twoim autorskim opisem i wyróżnieniem daty na górze strony. To absolutny hit! 
0,00 
 • Koszt dodatków: 0,00 
 • Cena produktu: 49,00 
 • Suma: 0,00 
SKU: KAR-KLA-TBR-R19-480 Kategorie: ,

Opis

 

Dekoracyjny karton w formacie A4 (210x297mm) o gramaturze 400 g/m²; awers zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych wydarzeń historycznych, a rewers ukazuje kalendarz z wybranego roku. Karta do samodzielnego oprawienia w ramkę, wysyłka bez ramki, by uniknąć ewentualnych uszkodzeń podczas transportu. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu nie tylko jako innowacyjna ozdoba, ale także jako rodzinna, historyczna pamiątka.

Teraz także w wersji spersonalizowanej – możesz dodać dowolne, szczególnie ważne dla Ciebie, wydarzenie!